ورود کاربران

ورود به شبکه اجتماعی

ورود به انجمن

ممنوع‌التصویری در کار نیست؛ نعمت‌الهی تلفنش را پاسخ نمی‌داد

 

مدیر گروه اجتماعی شبکه تهران گفت:‌ چند ساعت قبل از آغاز برنامه «جشن رمضان»، بارها با این خواننده تماس گرفتیم تا قرار را به روزهای آینده موکول کنیم اما تلفنش را پاسخ نمی‌داد. اصلا حرفی از ممنوعیت حضور ایشان در میان نبوده و نیست.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، روزبه نعمت‌الهی خواننده موسیقی پاپ کشورمان، چند روز پیش در صفحه اینستاگرامش علت حاضر نشدنش در برنامه تلویزیونی «جشن رمضان» را ممنوع التصویر بودنش اعلام کرد. نعمت‌الهی که قرار بود در برنامه «جشن رمضان» حضور داشته باشد در این باره اظهار کرده: «قرار بود به برنامه «جشن رمضان» بروم که در دقیقه نود توسط تهیه کننده این برنامه متوجه شدم در صدا و سیما ممنوع الفعالیت شده‌ام. البته به ایشان هم دلیل این ماجرا را توضیح نداده بودند».

حال این که مهدی خلجی مدیر گروه اجتماعی شبکه تهران در گفت‌وگویی، ممنوع‌التصویر بودن نعمت‌اللهی را تکذیب و این امر را برداشت شخصیِ این خواننده از عدم حضورش در برنامه «جشن رمضان» بیان کرد.

مهدی خلجی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما گفت : جای تعجب دارد که نعمت الهی این مطلب را بیان کرده است، زیرا شبی که قرار بود وی به برنامه جشن رمضان بیاید، میهمان دیگری پیش آمد  و از چند ساعت قبل از آغاز این برنامه، بارها  با این خواننده  تماس گرفتیم تا  قرار را به روزهای آینده موکول کنیم اما  تلفنش را پاسخ نمی‌داد  و اصلا حرفی از ممنوعیت در میان نبوده و نیست.

جشن رمضان تنها به گفتگو با میهمانان ویژه اکتفا می‌کند

وی ممنوعیت صدا و سیما برای نعمت الهی را برداشت این خواننده از حضور نیافتنش در برنامه آن شب جشن رمضان عنوان کرد و گفت: در برنامه جشن رمضان تنها به گفتگو با میهمانان ویژه اکتفا می شود و جنس این  برنامه جنگ نیست که در آن از خوانندگی بهره گرفته شود و در  صورت حضور روزبه نعمت الهی قرار نبوده که از صدای وی استفاده شود که به دنبال آن هم ممنوعیتی مطرح شود .

مدیر گروه اجتماعی شبکه تهران با اشاره به ساختار برنامه جشن رمضان که سنت حسنه گره گشایی است، تاکید کرد : در این برنامه نمایندگانی از مردم در حرفه‌های  مختلف حضور می‌یابند تا به گره گشایی خانواده‌ها بپردازند و برای نعمت الهی و دیگر میهمانان  هم توفیقی است تا در گره‌گشایی از دیگران شرکت کند.

خلجی با اشاره به  رویکرد برنامه جشن رمضان در هجدهمین سال تهیه و پخش آن گفت : سال گذشته رویکرد برنامه  برآورده شدن  آرزوها  بود  و امسال  در این  برنامه که هر شب از فرهنگسرای بهمن به روی آنتن می رود  "طرح محسنین" مربوط به خانواده های بدسرپرست  با موفقیت و استقبال روز افزون  مردم خدادوست و نیکوکار مواجه شده است  .    

خبر حضور نیافتن نعمت الهی در برنامه جشن رمضان  وممنوعیت وی در صداوسیما با انتشار مطلبی از این خواننده پاپ در برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها همراه بود که گفته بود: «قرار بود به برنامه جشن رمضان بروم که در دقیقه 90 توسط تهیه ‌کننده این برنامه متوجه شدم در صداوسیما ممنوع‌ الفعالیت شده‌ام».

 

منبع: خبرگزاری تسنیم