ورود کاربران

ورود به شبکه اجتماعی

ورود به انجمن

دعوت از نوازندگان برای ایجاد «موج نو» در موسیقی

 

ارکستر «موج نو» به سرپرستی علی قمصری، نوازنده جذب می‌کند.

 

به گزارش ایسنا، در فراخوان این ارکستر آمده‌ است: در راستای تشکیل ارکستر «موج نو» به سرپرستی علی قمصری با هدف ارائه‌ی آثار چندصدایی نسل تازه‌ی موسیقی با هویت موسیقی ردیف دستگاهی در قالبی سازمان‌یافته و منسجم، ایجاد پل ارتباطی بین نگاه نسل حاضر و قدما در بیان لحن‌ها، تکنیک‌ها و دمیدن روحی تازه در موسیقی پرمحتوای ایران با ایجاد اتحاد بین هنرمندان و اجرای آثاری با ظرفیت‌های تازه و پویا از نوازندگان سازهای ایرانی علاقه‌مند به عضویت در این ارکستر از طریق مصاحبه‌ی حضوری دعوت می‌کند.

 

شرایط شرکت‌کنندگان در مصاحبه‌ی حضوری:

 

- سازهای ملودیک (تار، سه‌تار، سنتور، نی، کمانچه، کمانچه‌آلتو، قیچک، قیچک‌آلتو، قیچک باس) آشنایی با ردیف موسیقی دستگاهی ایران، تسلط بر مولفه‌های اجرایی در نوازندگی مانند (ریتم، داینامیک، تکنیک‌های نوازندگی، سونوریته و ...)، دشیفر و نت‌خوانی.

 

- سازهای کوبه‌ای: تسلط بر تکنیک‌های نوازندگی (ریتم، داینامیک ،فرم و ...)، دشیفر و نت خوانی.

 

علاقه‌مندان برای شرکت در مصاحبه‌ی حضوری می‌توانند در تاریخ چهارشنبه ۱۰ تیرماه، ساعت ۱۰ صبح به فرهنگسرای ارسباران مراجعه کنند.

 

علاقه‌مندان در صورت تمایل برای حضور در مصاحبه، نام، ساز تخصصی و شماره تماس خود را به این آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

 

منبع: ایسنا