ورود کاربران

ورود به شبکه اجتماعی

ورود به انجمن

خانه موسیقی در برگزاری جشنواره مشارکت دارد/ توضیح درباره فراخوان

 

دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر درباره زمان انتشار فراخوان این دوره از جشنواره توضیحاتی ارائه داد و عنوان کرد خانه موسیقی در برگزاری کیفی این دوره از جشنواره مشارکت خواهد داشت.

 

حسن ریاحی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوالی مبنی بر زمان انتشار فراخوان سی و یکمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر گفت: هفته آینده جلسه ای را با شورای سیاستگذاری این دوره از جشنواره خواهیم داشت که بتوانیم بعد از برپایی جلسه پیرامون زمان و نحوه انتشار فراخوان تصمیماتی اتخاذ کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی هایی که صورت گرفته تمام تلاش ما این است که این دوره از جشنواره در بهترین و با کیفیت ترین شکل ممکن برگزار شود بنابراین ترجیح می دهم تا زمانی که برنامه های ما برای این دوره به صورت تدوین شده و تایید شده به مرحله نهایی نرسد پیرامون آن اطلاع رسانی نکنیم.

دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در پایان صحبت های خود بیان کرد: همانطور که در ماه های گذشته نیز اطلاع رسانی شده بود، امسال اتفاق ویژه ای برای جشنواره افتاده و آن مشارکت خانه موسیقی در برگزاری کیفی جشنواره است که در این مورد هم برنامه های خوبی مد نظر قرار گرفته و امیدوارم با انتشار فراخوان و تصمیمات جدید اتخاذ شده بتوانیم شاهد برگزاری یک جشنواره با کیفیت و مطلوب در عرصه موسیقی باشیم.

اولین جلسه‌ شورای طرح و برنامه‌ریزی سی‌ و یکمین جشنواره‌ موسیقی فجر، چهارم خردادماه با حضور علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت ارشاد، حسن ریاحی دبیر جشنواره، حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی، علی ترابی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران و جلال مشفق مشاور معاون امور هنری برگزار شده بود.

در این نشست مقرر شد در پایان سه دهه برگزاری جشنواره موسیقی فجر، بازنگری کلی در ساختار جشنواره و ابعاد برگزاری آن انجام و در این مسیر از مشارکت جدی و محوری خانه موسیقی بیش از پیش استفاده شود. ضمن اینکه در پایان این جلسه مقرر شد، مدیریت اجرایی جشنواره برعهده‌ علی ترابی قرار گیرد و اعضای جلسه با برگزاری جلسات منظم و مداوم امور مرتبط با جشنواره را پیگیری کنند.

 

منبع: آفتاب