ورود کاربران

ورود به شبکه اجتماعی

ورود به انجمن

در جلسات مشترک نقد عملکرد خانه موسیقی شرکت خواهیم کرد

حمیدرضا نوربخش، مدیرعامل خانه موسیقی گفت: درجلساتی که به صورت مشترک با منتقدان خانه موسیقی برای نقد عملکرد این نهاد برگزار شود شرکت خواهیم کرد.

 

 
به گزارش سایت خانه موسیقی، پس از آنکه از سوی منتقدان خانه موسیقی اعلام شد جلسات نقد عملکرد خانه موسیقی در سه جلسه و بدون حضور هر دو طرف در جلسات برگزار می شود، حمیدرضا نوربخش(مدیرعامل) در تماسی با شهرام صارمی(مسئول برگزاری نشست ها در فرهنگسرای ارسباران) برای برگزاری نشست مشترک با حضور منتقدان و نمایندگان این نهاد اعلام آمادگی کرد. 
 
حمیدرضا نوربخش گفت: اگر در هر جلسه تنها یک گروه از منتقدان یا نمایندگان خانه موسیقی شرکت کنند در پاسخگویی شائبه ایجاد خواهد شد به همین منظور اعلام کردیم نمایندگان خانه موسیقی آمادگی دارند در هر چند نشستی که لازم باشد بطور مشترک با منتقدان شرکت نمایند. 
 
مدیرعامل خانه موسیقی افزود: بعد از تماس با آقای صارمی و فرهنگسرای ارسباران منتظر اعلام زمان برگزاری نشست های مشترک از سوی آنها هستیم تا در محیطی شفاف وبا حضور اعضای خانه و اصحاب رسانه پاسخگوی عملکرد خود باشیم. 
 
وی گفت: خوشبختانه روحیه نقد پذیری در ما وجود دارد اما معتقدیم برای شفاف شدن موضوعات باید فرصت پاسخگویی در همان جلسه به نمایندگان خانه موسیقی داده شود.
 
نوربخش در پایان گفت: بارها و بارها در نشست های ماهیانه اعلام کردیم در خانه موسیقی از منتقدان استقبال می کنیم و حتی حاضریم تریبون آزاد در اختیارشان بگذاریم، زیرا اعتقاد داریم نقد عملکرد دست اندرکاران خانه موسیقی برای رشد این نهاد مدنی موثر است.
 
منبع:خانه موسیقی ایران